Czech English Deutsh
<div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Petrovské Plže - březen</i></div> <div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Sklepy Starý potok v Sudoměřicích - duben</i></div> <div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Baťův kanál ve Strážnici - Květen</i></div> <div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Sklepy Plže - Petrov</i></div> <div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Splavení Moravy</i></div> <div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Boží tělo ve Tvarožné Lhotě - červen</i></div> <div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Salaš Travičná nad Tvarožnou Lhotou v červnu</i></div> <div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Ovce na salaši</i></div> <div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Obecní den v Kozojídkách Pod Kříbem</i></div> <div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Krajina nad Kněždubem s oskorušemi</i></div> <div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Hody v Hroznové Lhotě - říjen</i></div> <div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Lučina v zimě, pohled na přírodní koupaliště</i></div> <div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Lučina v zimě</i></div>

 
Turistické informační centrum Strážnicko
Mapa regionu v databázi LEADER+

  Pro letošní turistickou sezónu je k dispozici nový mapový průvodce oblastí Strážnicka a Horňácka.   Průvodce vydala Turistická asocie Slovácko a získáte jej v informačních centrech a návštěvnických místech celého regionu.    

  Vítejte v kraji vína, folkloru a orchidejí! Hledáte tipy na zajímavá návštěvnická místa našeho regionu? Nabízíme vám Průvodce Strážnicka -  přehled návštěvnických míst,    mapu  a další praktické informace.   V tištěné podobě je Průvodce Strážnicka k dispozici v informačních centrech na území Mikroregionu Strážnicko (Strážnice, Radějov,  Tvarožná Lhota - Lučina a Hroznová Lhota) a v kanceláři MAS Strážnicko . Obsahem průvodce jsou zejména projekty, které byly prostřednicvím MAS (místní akční skupiny)  Strážnicko podpořeny v rámci plnění Strategie komunitně vedeného místního rozvoje "Strážnicko - je i Váš kraj!" v období let 2014 - 2020.   Přejeme vám mnoho příjemných z..