Czech English Deutsh
<div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Petrovské Plže - březen</i></div> <div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Sklepy Starý potok v Sudoměřicích - duben</i></div> <div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Baťův kanál ve Strážnici - Květen</i></div> <div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Sklepy Plže - Petrov</i></div> <div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Splavení Moravy</i></div> <div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Boží tělo ve Tvarožné Lhotě - červen</i></div> <div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Salaš Travičná nad Tvarožnou Lhotou v červnu</i></div> <div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Ovce na salaši</i></div> <div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Obecní den v Kozojídkách Pod Kříbem</i></div> <div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Krajina nad Kněždubem s oskorušemi</i></div> <div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Hody v Hroznové Lhotě - říjen</i></div> <div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Lučina v zimě, pohled na přírodní koupaliště</i></div> <div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Lučina v zimě</i></div>

 
Turistické informační centrum Strážnicko
Mapa regionu v databázi LEADER+
Pochod Za vodu pro lidi!

Nebuďme lhostejní k ohrožení zdroje pitné vody pro celé Hodonínsko!

Možné povolení těžby štěrkopísku u Uherského Ostrohu ohrožuje zdroj pitné vody pro téměř 140 000 lidí. Spolek  Za vodu pro lidi proto organizuje spolu s městy a obcemi  dne 13. 6. 2020 protestní pochod ZA VODU PRO LIDI.

Připojte se, má to smysl!

Výchozí body pochodu jsou tři, vždy s možností zaparkování auta. Protestní pochod bude zakončen výzvou ke zrušení těžby štěrkopísku v této lokalitě.  Až na místo je též možné přijet i autem nebo na kole.


Výchozí body pro pěší i cyklisty:
1. Veselí nad Moravou 12,30 hod, parkoviště u fotbalového stadionu
2. Uherský Ostroh 13,00 hod, náměstí Sv. Ondřeje
3. Moravský Písek 13,00, náměstí

 

|  Tisk  |  ZpětZpět