Czech English Deutsh
<div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Petrovské Plže - březen</i></div> <div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Sklepy Starý potok v Sudoměřicích - duben</i></div> <div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Baťův kanál ve Strážnici - Květen</i></div> <div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Sklepy Plže - Petrov</i></div> <div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Splavení Moravy</i></div> <div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Boží tělo ve Tvarožné Lhotě - červen</i></div> <div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Salaš Travičná nad Tvarožnou Lhotou v červnu</i></div> <div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Ovce na salaši</i></div> <div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Obecní den v Kozojídkách Pod Kříbem</i></div> <div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Krajina nad Kněždubem s oskorušemi</i></div> <div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Hody v Hroznové Lhotě - říjen</i></div> <div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Lučina v zimě, pohled na přírodní koupaliště</i></div> <div id='mbox' class='messageboxstyle'><i>Lučina v zimě</i></div>

 
Turistické informační centrum Strážnicko
Mapa regionu v databázi LEADER+
Vaše reklama ve zpravodaji Strážnicka

Mikroregion Strážnicko v letošním roce 2010 opět vydá svůj zpravodaj, který bude distribuován do všech domácností Strážnicka ZDARMA.

Neváhejte proto zaplatit si reklamu v našem zpravodaji. Druhé číslo vyjde jako vánoční.

Bližší podmínky se dozvíte zde nebo u manažerky Strážnicka Ing. Bohunky Zůbkové na mikroregion@straznicko.cz.

 

Náležitosti inzerátu - černobílé provedení ve vámi vybraném formátu dle rozměrové tabulky - zde.


Vysvětlení dosavadního nezveřejňování inzerce:

Doposud nebylo možné inzerci ve zpravodaji realizovat z důvodu získání dotace na provoz zpravodaje od JMK. Dotace měla podmínku - žádná podpora od jiných subjektů, platba za inzerci je podpora. Od roku 2010 tomu bude jinak, proto se neváhejte ozvat.


Spolky a firmy Strážnicka se mohou také prezentovat na webu Strážnicka v sekci Organizace. Tato prezentace je zcela zdarma.

|  Tisk  |  ZpětZpět